czwartek, 26 lipca 2018

Leman Russ Tank Destroyers part2

Dwa Leman Russy, przebudowane na niszczyciele czołgów dołączają do mojej gwardii. Na potrzeby zasad używane jak standardowe. Uprzednio opisałem proces ich budowy, teraz zamykam ich temat galerią. 
Two Leman Russ tanks, converted into tank destroyers, are joining my guard. Previously their construction was described, now I'm finishing this topic with final gallery. Przypominaczka:
Dwa niszczyciele czołgów, przebudowane z zestawów Leman Russ Battle tank i Leman Russ Demolisher do Warhemmera 40k od Games Workshop. Ich budowa opisana została w tym poście.

Reminder:
Two tank destroyers, converted from Leman Russ Battle tank and Leman Russ Demolisher kits, manufactured by Games Workshop. Their building process was described in this post. 
Zdjęcia solo numeru 1:
Solo photos of number 1:I drugi (różnią się tylko numerem na wieży i pokrywą "silnika"):
And the second one (they differ only in number on the turret and the "engine" cover):


I na koniec standardowo, rodzinka w komplecie:
Standard family photo for the end:


W sumie, to mam jeszcze części na następne 3 Chimery...
In theory, I have enough parts for the next 3 Chimeras... 

4 komentarze:

 1. Świetny park maszynowy. Teraz jeszcze podstawkę sceniczną z hangarem zrób. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :)
   Podstawek scenicznych nie będzie, zajmują dużo miejsca. Jak już gdzieś osiądę to zamierzam zrobić sobie epicki stół do 40k, wtedy będzie na czym focić.

   Usuń
 2. Świetnie wyglądają te niszczyciele, a szczególnie kolory. Ja niedawno zająłem się modelarstwem, więc u mnie powoli jeden taki się klei ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powodzenia w takim razie. Ja się nauczyłem że robienie 2-3 pojazdów na raz zabiera dużo mniej czasu niż zrobienie każdego z osobna, dlatego nie opłaca się robić pojedynczych jeśli wiesz że będziesz czegoś w przyszłości używał :)

   Usuń

Będę wdzięczny za linkowanie moich zdjęć czy postów, o ile zostanie podany link do źródła.
Wszystkie grafiki zostały użyte w celach reklamowych lub poglądowych, nie czerpię dochodów z ich wykorzystania. Jeśli nie chcesz aby twoja grafika tu była, napisz do mnie.

It'll be great if you link mine pictures or posts, as long as you provide link to source.
All graphics are used for advertising, educational or demonstrative purposes and I do not have any financial profit from using them. If you don't want your graphics to be here, write to me and I will remove it asap.