czwartek, 18 stycznia 2018

Skitarii Rangeeeee... Snipers?

Witam wszystkich w nowym roku Warhammera 2,018k! Świąteczny urlop się skończył, czego efektem jest nowy kompromis figurkowy -nie dwa, a trzy w jednym! 
Warmest welcomes in the new Warhammer 2.018k year! Christmas holidays are long gone - back to the work resulted in "miniature compromise" - not two, but three in one!
Trzy w jednym? Spieszę z wyjaśnieniami: 
Z jednej strony figurki Admechu podobają mi się wizualnie, z drugiej współpraca admech-gwardia pasuje fluffem, z trzeciej Ratlingi (hobbity-snajpery) grają całkiem fajnie w tej edycji, ale ich modele nie są już produkowane. Dlaczego by nie mieć wszystkiego na raz?

Three in one? Behold, the explanations are comming:
One- I just love the visuals and style of Admech. Two - cooperation between their and Guard units is fluffy as hell. Three - Ratlings (hobbit-snipers) are playing quite nicely in this edition, but their models are not produced anymore. So, why shouldn't I have everything at once? Tradycyjnie, parę zdjęć "w trakcie": testowanie kolorków...
Traditionally, WiP pics: testing various colors...


... i malowanie w częściach. W tych modelach nie da się pomalować spodni po przyklejeniu nóg do płaszczy.
... and painting in parts. There is simply no way of painting legs once glued into the cloaks.


Fotografia rodzinna (10 figurek - 2 minimalne oddziały po 5):
Family photo (10 minis - 2 minimal squads of 5):


"Biegająca" połowa:
"Running" half:"Stojąca/strzelająca" połowa:
"Standing/shooting" half:Indywidualiści:  
Some individual ones: 4 komentarze:

 1. W tym oddziale podoba mi się dobór kolorów. Sam nie zrobiłbym czegoś takiego; szary wydaje mi się nudny i mało widowiskowy. Ale przecież właśnie do jednostek tego typu pasuje jak mało który inny. W efekcie mamy jednostkę zarówno klimatyczną, jak i ładną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgodzę się że szary kolor jest mało ciekawy i fajnie wygląda tak naprawdę jedynie na armiach hordowych. z jednej strony niezbyt widowiskowo się go cienuje, a hordę i tak maluje się na szybko, z drugiej strony malowanie broni się ilością modeli.
   moja następna armia będzie bardziej kolorowa :)

   Usuń
  2. Ten szary rzeczywiście świetnie wygląda. Na pewno lepiej niż "czerwony na wszystkim co na drzewo nie ucieka". Fajnie pomalowane, gratki :)

   Usuń

Będę wdzięczny za linkowanie moich zdjęć czy postów, o ile zostanie podany link do źródła.
Wszystkie grafiki zostały użyte w celach reklamowych lub poglądowych, nie czerpię dochodów z ich wykorzystania. Jeśli nie chcesz aby twoja grafika tu była, napisz do mnie.

It'll be great if you link mine pictures or posts, as long as you provide link to source.
All graphics are used for advertising, educational or demonstrative purposes and I do not have any financial profit from using them. If you don't want your graphics to be here, write to me and I will remove it asap.