poniedziałek, 22 stycznia 2018

Electro Astropaths

Dziś szybkie zdjęcia weekendowego pomysłu - podobnie jak w przypadku Ratlingów, modele jednostek nie za bardzo mi się podobają. Ale za to podobają mi się inne. Rezultatem tego toku rozumowania jest trójka Adeptus Mechanicus Electro Priests, którzy będą w mojej armii robić za astropatów :) Wspominałem już o przemycaniu elementów admechu do mojej gwardii?
Today few quick photos of this weekend project - similarly as with the case of Ratlings, original models of this particular unit weren't exactly my taste. But I liked some other ones. Thus, I got myself three Adeptus Mechanicus Electro Priests, which are going to be my astropaths :) Have I mentioned smuggling elements of admech into my guard?

Ogólnie jestem zadowolony z tego jak wyszli. Minusem jest pan po prawej stronie zdjęć, przy którym użyłem nieco innych technik na malowanie skóry i cieniowanie spódnicy. I tak przejdzie. 

Generally I'm quite happy of how they ended up. A minor "accident" is the right guy, on whom I've tested bit different techniques for painting skin and skirt shading. But still should do.

4 komentarze:

 1. Mam odłożone pudełko takich z tym samym przeznaczeniem. Uważam że świetnie się nadają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. szkoda tylko że 40k urósł nieco w czasie i dawne metalowe modele astropatów wyglądają przy nich jak anemicy :/

   Usuń
 2. Są czadowi! Świetny pomysł na nietypowy regiment gwardii!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Co do regimentu to nie planuję na razie admechu-gwardii, ale jeśli będzie brakować mi piechoty to czemu by nie... :)

   Usuń

Będę wdzięczny za linkowanie moich zdjęć czy postów, o ile zostanie podany link do źródła.
Wszystkie grafiki zostały użyte w celach reklamowych lub poglądowych, nie czerpię dochodów z ich wykorzystania. Jeśli nie chcesz aby twoja grafika tu była, napisz do mnie.

It'll be great if you link mine pictures or posts, as long as you provide link to source.
All graphics are used for advertising, educational or demonstrative purposes and I do not have any financial profit from using them. If you don't want your graphics to be here, write to me and I will remove it asap.