sobota, 13 maja 2017

Nowa czapeczka nowego Lemana FINAŁ! / New Leman's new cap FINAL!


Wiem, wiem, zawsze za dużo piszę. Tym razem jest za dużo zdjęć. Musicie mi wybaczyć, po prostu cieszę się że udało mi się w końcu domknąć ten pomysł i mogę ruszyć naprzód z innymi bez wyrzutów sumienia. A więc- zapraszam do scrolowania galerii końcowej Lemanów. 
I know, I know, I'm always writing too much. This time though, You'll have too many photos :-P . You have to forgive me, I'm just really happy that I was able to finish this project and can move forward with the new ones (without any guilt or remorse). So, let me feast Your eyes. 


Spis treści przygód dzielnych wież:
Table of turreting contents: 

Nowa czapeczka nowego Lemana/ New Leman's new cap
Nowa czapeczka nowego Lemana vol.4 / New Leman's new cap vol.4
Nowa czapeczka nowego Lemana FINAŁ! / New Leman's new cap FINAL!


Podzielę się jeszcze jednym patentem który sprzedał mi znajomy- drobne części można przykleić do szyby. Taśma trzyma się jak głupia a umyć można acetonem. Naprawdę fajne, ale polecam tylko jak ktoś ma wąskie szybki, inaczej jest problem z dostępem aerografu do środkowych rzędów. 

Let me just share with you one trick my friend told me- he uses glass and double sided sticking tape to mount small parts for airbrush painting. Cool idea, worth trying, as long as you have narrow pieces of glass- mine were too wide and there were small problems with reaching center rows.Jeden z moich ulubionych momentów- wynurzanie się kamuflażu spod taśmy maskującej. Do tego etapu nie masz pojęcia czy te kilkanaście godzin miało sens, czy będzie do przemalowania :-P 

One of my most favorite steps- camouflage emerging from underneath the masking tape. Until this point You have no idea whether it's a success or few-teen hours of work goes with the paint remover. 


Gąski wyszły według mnie zdecydowanie za bardzo rdzawe. Postanowiłem ich nie przerabiać, w końcu to warhammer i logika tu nie obowiązuje. 

Tracks came out to be too rusty. In the end, I decided to leave them like they are. It's 40k, no time for such nonsense as "logic".


Prawy sponson po przejściu ekipy techpriestów z litaniami czystości i Kärcherami: 

Right sponson after sacred cleansing ritual of Kärcherpriests:


No dobra, a tak na serio, to pokaz różnicy jaką jeden wieczór prostego szybkiego weatheringu może zrobić: 

Yeah, more seriously- just showing the difference 2 evenings of crude, fast weathering can make:


Rdza i spaliny z wydechu: 

Rust and exhaust fumes:


Galeria
Gallery 

Tymi bocznymi szarymi płytami na wieży chciałem uzyskać efekt polowego dopancerzania pojazdu przez ekipy techniczne regimentu Nofiv Modar. W sumie to się udało. 

With this gray plates on the turret's side I wanted to achieve the result of a field modifications done by the vehicle's crew. Guess I'll call it a success?


Podobny zamysł miałem z reflektorem na górze- jest w jednym kolorze, na swojej płycie, będąc niejako pofabryczną modyfikacją. Nie do końca to tak wyraźnie widać :/ 

I had a similar idea with a searchlight on top of the roof. It's got his own base, own color etc. However, it's not that obvious as previously :/Kilka detali
Few details 


Brothers in arms


Rodzinka w komplecie 
Family reunion 

2 komentarze:

  1. Naprawdę soczysta jednostka pancerna. Bardzo mi się podoba! :D Chylę czoła przed malowaniem tego pixel camo.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. dzięki :) mogę zdradzić że w planach jest kolejny Leman, ale oczywiście na inną niż koszerna modłę :)

      Usuń

Będę wdzięczny za linkowanie moich zdjęć czy postów, o ile zostanie podany link do źródła.
Wszystkie grafiki zostały użyte w celach reklamowych lub poglądowych, nie czerpię dochodów z ich wykorzystania. Jeśli nie chcesz aby twoja grafika tu była, napisz do mnie.

It'll be great if you link mine pictures or posts, as long as you provide link to source.
All graphics are used for advertising, educational or demonstrative purposes and I do not have any financial profit from using them. If you don't want your graphics to be here, write to me and I will remove it asap.