wtorek, 21 stycznia 2014

Moja obecna armia/My current army (21.01.2014)

Farby i schematy podane wcześniej, niestety warunki oświetleniowe sprawiają że się zlewają ale w rzeczywistości to z poziomu table top widać bez problemu poszczególne kolory.
Niektóre asfalty mają linie drogowe, tylko się skubańce schowały.
Może w przyszłości dorobię im jakieś ulotki, trupy, kawałki murków itp, tym bardziej że i tak chcę pociągnąć lufy flamerów i granatników czarnym pigmentem+ cegła i pył na butach. Ale nie teraz :/ .

Painting scheme was described earlier, unfortunately poor lighting blends the colors on the miniatures, however, on the battlefield all colors can be clearly seen.
Some asphalt bases have road lines, but they are obscured in the photo.
Maybe in the future I will add some leaflets, corpses or obstacles as I still want to paint the barrels of the flamers with black pigment and add some dust on the boots.

4 komentarze:

 1. digital camo wymiata! jak zrobiłeś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. faktycznie nigdzie wcześniej nie napisałem :/ znalazłeś kolejną rzecz do dopracowania :P
   kamuflaż to trzy kolory farb gunze Mr. COLOR: 334, H317, 331. malując krateczki używam szablonu- wycinany na ploterze tnącym z folii samoprzylepnej na której się drukuje naklejki

   Usuń
 2. Manticore skleiłeś całą? Bo mówiłeś, że zamierzasz zrobić możliwość wychyłu, aby pokazać możliwość wystrzelenia rakiety

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, na razie jest sklejona w całości. rzeczywiście miałem taki plan, chcialem zrobić żeby wyrzutnia była podnoszona w pionie i poziomie i rotowała na boki, jednak na końcu projektu okazało się że mam 9mm żeby to wszystko zmieścić.
   nie miałem w chwili sklejania odpowiednich zawiasów ani materiałów na ich zrobienie, więc na chwilę obecną wyrzutnia jest lekko przyklejona do kadłuba, jak zacznę sklejać jagdpanthera to kupię do jego podwozia mosiężne rurki, wtedy najprawdopodobniej uda mi się to poprawić. jednak wciąż nie daję gwarancji na opcję wychylania na boki, podnoszona będzie na pewno :)

   Usuń

Będę wdzięczny za linkowanie moich zdjęć czy postów, o ile zostanie podany link do źródła.
Wszystkie grafiki zostały użyte w celach reklamowych lub poglądowych, nie czerpię dochodów z ich wykorzystania. Jeśli nie chcesz aby twoja grafika tu była, napisz do mnie.

It'll be great if you link mine pictures or posts, as long as you provide link to source.
All graphics are used for advertising, educational or demonstrative purposes and I do not have any financial profit from using them. If you don't want your graphics to be here, write to me and I will remove it asap.