środa, 1 stycznia 2014

Leman Russ

Nie jest to szczyt piękna, sam widzę zbyt wiele miejsc do poprawienia ale ogólnie jak na ilość nowości jakie zastosowałem to jestem zadowolony (mówię o samym pojezdzie, a sklejanie i malowanie bez instrukcji też było dla mnie dzikim przeżyciem ). Druga cegiełka do budowy armii :)

Maybe that's not the biggest beauty ever (I see myself few places for a definitive improvement), but in general I'm quite content with the results. Second brick to build my army on :)Na począrku parę zdjęć na świerzo po malowaniu:
Few fresh painted pics, for a good start:


Zbliżenie na reflektorek z żarówką:
Searchlight close-up:A na końcu nieco zdjęć w świetle dziennym. Jak dziecko- nie jest idealny, ale i tak je kochasz.

And finally, some daylight photos. It's like your child- not perfect, but you love it anyway.Jak zwykle zapraszam do obejrzenia zdjęć z budowy.
As usual, here you can find building log.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będę wdzięczny za linkowanie moich zdjęć czy postów, o ile zostanie podany link do źródła.
Wszystkie grafiki zostały użyte w celach reklamowych lub poglądowych, nie czerpię dochodów z ich wykorzystania. Jeśli nie chcesz aby twoja grafika tu była, napisz do mnie.

It'll be great if you link mine pictures or posts, as long as you provide link to source.
All graphics are used for advertising, educational or demonstrative purposes and I do not have any financial profit from using them. If you don't want your graphics to be here, write to me and I will remove it asap.