środa, 1 stycznia 2014

Leman Russ

Nie jest to szczyt piękna, sam widzę zbyt wiele miejsc do poprawienia ale ogólnie jak na ilość nowości jakie zastosowałem to jestem zadowolony (mówię o samym pojezdzie, a sklejanie i malowanie bez instrukcji też było dla mnie dzikim przeżyciem ). Druga cegiełka do budowy armii :)

Maybe that's not the biggest beauty ever (I see myself few places for a definitive improvement), but in general I'm quite content with the results. Second brick to build my army on :)Na począrku parę zdjęć na świerzo po malowaniu:
Few fresh painted pics, for a good start:


Zbliżenie na reflektorek z żarówką:
Searchlight close-up:A na końcu nieco zdjęć w świetle dziennym. Jak dziecko- nie jest idealny, ale i tak je kochasz.

And finally, some daylight photos. It's like your child- not perfect, but you love it anyway.Jak zwykle zapraszam do obejrzenia zdjęć z budowy.
As usual, here you can find building log.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

I'm absolutely okay with linking to my pics or posts, as long as you provide the source. I pay close atention to copyrights, but if you find copyrighted material on this blog, write to me and I'll remove it ASAP.
Linkowanie moich zdjęć czy postów jest absolutnie okej, tak długo jak zostanie podane ich źródło. Zwracam baczną uwagę na prawa autorskie, ale jeśli zauważysz na tym blogu materiał chroniony, napisz do mnie a zdejmę go jak najszybciej.