poniedziałek, 27 stycznia 2014

Comissar Wojciech


Oto świeżo pomalowany Komisarz Gwardii Imperialnej. Ponieważ jak doskonale wiemy jego podstawowym zadaniem jest utrzymywanie morale poprzez strzelanie do swoich, postanowiłem że dostanie imię "Wojciech" :P
Sama figurka w jakości GW- niespasowana i z bąblami.

Freshly painted Imperial Guard's Commissar.As we know, it's primary desire is to keep high morale by killing his own, so I decided to name him "Wojciech" [see hint here].
Figurine itself is GW's quality- not fitted at all and with air bubbles.Schemat malowania dość przypadkowy- z jednej strony chciałem żeby jakoś pasował do mojej armii, a z drugiej chciałem poeksperymentować. Z uwagi na dużą liczbę różnych dzikich pomysłów zastosowanych podczas jego malowania, zdecydowałem się nie pokrywać figurki lakierem bezbarwnym. Z tego samego powodu, część zdjęć jest robiona z fleszem.

Ciekawostka- podczas malowania całej figurki użyłem jedynie JEDNEGO odcienia czerwonej farby (vallejo 72.011), jego prawdziwy kolor widoczny na czapce.

Painting scheme is quite accidential- from one hand I wanted him to go with my army, but from the other I wanted to do some experiments. Due to many wired ideas I've practiced on him, I decided not to paint him with varnish. From the same reason, some photos are taken with flash.

Interesting detail- during painting process I used only ONE red paint (vallejo 72.011), it's color can be visible on cap.WiP (armor painted with gunze's clear green):I gotowy:
And the finished one:

Płaszcz:
Coat:

 


Oraz zbliżenia na miecz (ta wersja bardziej mi się podoba):
Some close-ups on a sword (this version looks better to me):Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będę wdzięczny za linkowanie moich zdjęć czy postów, o ile zostanie podany link do źródła.
Wszystkie grafiki zostały użyte w celach reklamowych lub poglądowych, nie czerpię dochodów z ich wykorzystania. Jeśli nie chcesz aby twoja grafika tu była, napisz do mnie.

It'll be great if you link mine pictures or posts, as long as you provide link to source.
All graphics are used for advertising, educational or demonstrative purposes and I do not have any financial profit from using them. If you don't want your graphics to be here, write to me and I will remove it asap.