niedziela, 26 stycznia 2014

Command squads

Witam ponownie. Pomimo braku czasu udało mi się skończyć tych 6 panów, będą oni tworzyć Company i Platoon Command Squady (vel senior i junior command squad). 
Proszę także o ocenę mojego pomysłu na broń energetyczną :)

Welcome again. Despite lack of free time, I managed to finish this 6 guys, they will form Company and Platoon Command Squads (senior and junior command squads).
I also ask you to rate my idea for force weapons :)Małe objaśnienie dlaczego ich jest sześciu na przykładzie ich kombinacji którymi zazwyczaj gram: 

  • company command squad-> oficer + 2 zwykłych plebanów + lascannon (jeszcze nie zrobiony)
  • platoon command squad-> junior oficer + 4 zwykłych plebanów. 

Pokazuję i objaśniam: jest to podstawowy zestaw, jedyny dodatek to dokupiony lascannon. Tymczasem radiostacje i sztandary widoczne na zdjęciach są jedynie "dla picu", żeby ładniej się armia prezentowała.

Small explanation about why there are 6 of them, on the example as I usually use them:

  • company command squad ->officer + 2 ordinary guys + lascannon (not yet made)
  • platoon command squad -> junior officer + 4 ordinary guys
Showing and describing: it's basic setting, the only one addon is the lascannon team. Radio operators and banner bearers are just for better army presentation.Oficer głównodowodzący:
Command officer:


Na płaszczy widać moje nie całkiem udane próby rozjaśnienia i przyciemniania, używając mojego nowego projektu mokrej palety. Mimo wszystko, na poziom tabletop absolutnie wystarczy.

On his coat can be visible mine not quite successful attempts to highlight and shade it. Also, my new wet palette project was used. Despite all odds, on tabletop level it's enough.
Oficer- dowódca bloba:
Officer- blob's commander:


Nie lubię lineringu, uważam go za nienaturalny. Ale za namową znajomego postanowiłem spróbować delikatnego i powiem szczerze że efekt mi się podoba.

Personally, I don't like linering, I find it unnatural. But, following my friend's advice I've decided to try delicate one and i can honestly say I like the effect.Oto mój pomysł, jak widać cały czas w rozwoju i doskonaleniu. W podstawowym założeniu wygląda tak: na szarym podkładzie zrób niebieską pajęczynkę, potem białą pajęczynkę i pomaluj 3-4 warstwami clear blue.
Trudno mu zrobić zdjęcia bo strasznie się błyszczy, ale jak uważacie, ma potencjał?

Here is my idea, still in development and improvement phase. In it's bases it's simple: on gray basecoat make blue net, than white net and paint 3-4 coats of clear blue.
It's hard to make good photos because sword shines, but how do you think- it has any potential?


Dwóch radiooperatorów, nic bardziej szczególnego:

Two radio operators, nothing special:Chłopcy sztandarowcy:

Banner bearers:


Uwaga! Minikonkurs!
Zadaniem jest odgadnięcie co oznacza i skąd się wzięła nazwa widniejąca na sztandarach. Nagrodą jest satysfakcja i opluta ze śmiechu klawiatura :)

[In my unit's name it is hidden kind of language joke, but it's untranslatable to foreign languages]

W następnej kolejności: komisarz!
Comissar is comming next!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będę wdzięczny za linkowanie moich zdjęć czy postów, o ile zostanie podany link do źródła.
Wszystkie grafiki zostały użyte w celach reklamowych lub poglądowych, nie czerpię dochodów z ich wykorzystania. Jeśli nie chcesz aby twoja grafika tu była, napisz do mnie.

It'll be great if you link mine pictures or posts, as long as you provide link to source.
All graphics are used for advertising, educational or demonstrative purposes and I do not have any financial profit from using them. If you don't want your graphics to be here, write to me and I will remove it asap.