piątek, 11 lipca 2014

Inquisior Coteaz


Witam ponownie! Tym razem chciałem pochwalić się najnowszą figurką Inkwizytora Cukierkaza Coteaza. Głównie podczas malowania go chciałem nauczyć się bardziej "komiksowego" stylu, a on sam miał być takim "cukierkiem" w mojej szaro-szaro-szarej armii [przynajmniej będzie widać gdzie stoi :P].  Hello again! This time I'd like to show mine Inquisitor Candyz Coteaz. Painting him I mainly intended to make him quite "sugary", with high contrast, in order to stand out from rest of my gray-gray-grayish army [at least it'll be easy to spot him :P ].

Samo malowanie wprawdzie nie jest najcudowniejsze, a najbardziej boli mnie brak preshadingu na zbroi, ale ogólnie jestem z niego zadowolony. Oczywiście nadal utrzymuję że mam dwie lewe ręce do malowania figurek :P
Podstawka jest tymczasowa, ten "chodnik" zostanie zamieniony na coś ładniejszego jak skończę Primaris Psykera. Chciałbym również podziękować za porady malarskie Spellowi z Bloody Brushes.

Painting itself isn't maybe wonderful, and most painful for me is forgetting about armor's preshading, but after all I'm quite happy.
His base is temporarly, he'll get a better one when I'll finish mine Primaris Psyker. Also, I'd like to thanks for painting advises to Spell from Bloody Brushes blog [PL].Trochę WiPów:
Some WiPs:I gotowy:
And finished one:  


Na koniec, trochę zdjęć z fleszem dla kolorków:
Finally, some photos with flash for colors:Będę wdzięczny za wszystkie komentarze i oceny :) 
I'll be thankfull for all commnts and marks :) 


4 komentarze:

 1. By nie było, to nie ja doradzałem ten żółty! ;p
  Na pewno pamperek będzie się wyraźnie odcinał od Twojej szarej BPP :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Phi, teraz to będzie na ciebie :P
   Przynajmniej tyle cię nauczył żeby challengów nie rzucać :P

   Usuń
 2. Ale czemu on się tak świeci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. eehh i znowu to samo :P
   on się świeci na zdjęciach bo są na niego rzucone dwie mocne lampy, był malowany najpierw lakierem błyszczącym żeby pogłębić kolory, ale na to są rzucone dwie warstwy matowego. w rzeczywistości on się nie świeci, jest mocno matowy jak reszta armii.

   Usuń

Będę wdzięczny za linkowanie moich zdjęć czy postów, o ile zostanie podany link do źródła.
Wszystkie grafiki zostały użyte w celach reklamowych lub poglądowych, nie czerpię dochodów z ich wykorzystania. Jeśli nie chcesz aby twoja grafika tu była, napisz do mnie.

It'll be great if you link mine pictures or posts, as long as you provide link to source.
All graphics are used for advertising, educational or demonstrative purposes and I do not have any financial profit from using them. If you don't want your graphics to be here, write to me and I will remove it asap.