piątek, 11 lipca 2014

Inquisior Coteaz


Witam ponownie! Tym razem chciałem pochwalić się najnowszą figurką Inkwizytora Cukierkaza Coteaza. Głównie podczas malowania go chciałem nauczyć się bardziej "komiksowego" stylu, a on sam miał być takim "cukierkiem" w mojej szaro-szaro-szarej armii [przynajmniej będzie widać gdzie stoi :P].  Hello again! This time I'd like to show mine Inquisitor Candyz Coteaz. Painting him I mainly intended to make him quite "sugary", with high contrast, in order to stand out from rest of my gray-gray-grayish army [at least it'll be easy to spot him :P ].

Samo malowanie wprawdzie nie jest najcudowniejsze, a najbardziej boli mnie brak preshadingu na zbroi, ale ogólnie jestem z niego zadowolony. Oczywiście nadal utrzymuję że mam dwie lewe ręce do malowania figurek :P
Podstawka jest tymczasowa, ten "chodnik" zostanie zamieniony na coś ładniejszego jak skończę Primaris Psykera. Chciałbym również podziękować za porady malarskie Spellowi z Bloody Brushes.

Painting itself isn't maybe wonderful, and most painful for me is forgetting about armor's preshading, but after all I'm quite happy.
His base is temporarly, he'll get a better one when I'll finish mine Primaris Psyker. Also, I'd like to thanks for painting advises to Spell from Bloody Brushes blog [PL].Trochę WiPów:
Some WiPs:I gotowy:
And finished one:  


Na koniec, trochę zdjęć z fleszem dla kolorków:
Finally, some photos with flash for colors:Będę wdzięczny za wszystkie komentarze i oceny :) 
I'll be thankfull for all commnts and marks :) 


4 komentarze:

 1. By nie było, to nie ja doradzałem ten żółty! ;p
  Na pewno pamperek będzie się wyraźnie odcinał od Twojej szarej BPP :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Phi, teraz to będzie na ciebie :P
   Przynajmniej tyle cię nauczył żeby challengów nie rzucać :P

   Usuń
 2. Ale czemu on się tak świeci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. eehh i znowu to samo :P
   on się świeci na zdjęciach bo są na niego rzucone dwie mocne lampy, był malowany najpierw lakierem błyszczącym żeby pogłębić kolory, ale na to są rzucone dwie warstwy matowego. w rzeczywistości on się nie świeci, jest mocno matowy jak reszta armii.

   Usuń

I'm absolutely okay with linking to my pics or posts, as long as you provide the source. I pay close atention to copyrights, but if you find copyrighted material on this blog, write to me and I'll remove it ASAP.
Linkowanie moich zdjęć czy postów jest absolutnie okej, tak długo jak zostanie podane ich źródło. Zwracam baczną uwagę na prawa autorskie, ale jeśli zauważysz na tym blogu materiał chroniony, napisz do mnie a zdejmę go jak najszybciej.